Vložte jméno webu

Vložte slogan stránky

Nejvyšším oceněním naší práce je spokojený zákazník

Podobných dopisů a emailů jako jsou zde uvedené si velice vážíme, jsou pro nás nejvyšším možným oceněním a dodávají nám chuť a sílu do další práce. Velice děkujeme.

p. Karel GUTT

Vážený pane,

děkuji Vám za opravdové pochutnání na Vašich klobásách !!! Jezdím po celých vlastech Českých, ale tak dobré výrobky jako od Vás jsem douho nejedl. "Díky" snižování cen (a logicky i KVALITY) se masné výrobky stávají téměř nepoživatelné !!! (osobní opakovaná zkušenost) Poslední roky jsem se jim raději vyhýbal, ale když jsem zakoupil Vaší klobásku v Dražicích nad Jizerou a ochutnal, zjistil jsem, že ještě existují řezníci a uzenáři, kterým záleží na krásném "polechtání chuťových buněk" svých zákazníků. Vykoupil jsem u dotyčné dámy v jejím obchodě celé její zásoby Vašich uzenin a ještě teď si "užívám" chuťové symfonie. Jako "zasraný" Pražák Vás vyzývám, dovezte to do metropole, udělejte prezentaci a nemám pochyby, že byste své kvalitní výrobky neprodal. Bohužel nejsem odborník v této oblasti, ale Vaše kvalita se prosadí = o tom nepochybuji (samozřejmě MUSÍ být ale stálá !!!).

Pavel a Anna PODROUŽKOVI - Zdětín

Dobrý den přeji Vám, Vážený pane Fialo a všem zaměstnancům Vaší ctěné firmy.

Mé jméno je Pavel Podroužek a prakticky od počátku existence Vašich výrobků na trhu jsou NEJEN celou mojí rodinou vyhledávány. Rádi jezdíme pro Vaše vynikající uzeniny jak do Lysé nad Labem, tak j Jistovi do Benátek nad Jizerou, i k Vám do Milovic. S nejklidnějším svědomí a vědomím Vám chci tímto sdělit, že neexistuje na českém trhu firma s obdobným sortimentem, která by se té Vaší přiblížila. Někdy mi cpou Kosteleckou uzeninu - ovšem na Vaše receptury nemají ani na dostřel z kanónu. Připomínám, že se nejedná o pouhý můj subjektivní názor. Tento semnou sdílí široká většina mých přátel a kamarádů. Vaší firmě přeji z celou mojí rodinou, aby se Vám jen a jen dařilo a aby Vaše vynikající výrobky byly k dostání v co nejširší míře všude a aby jste z trhu sestřelil všechny ty podfukáře s rádo-by "vynikajícími" uzenářskými výrobky. Držíme Vám palce a přijměte VELKÉ díky za to, že jste na trhu!!! Jako zákazníci si toho velmi vážíme.

Helena Vacková - Praha

Dobrý den, musím Vám zaslat veškeré díky za Vaše výrobky. Nejvíce si vážím Milovických uzenek a buřtů, které se dají opékat a mají výbornou chuť. Pokud mohu, nakupuji pouze u Vás, v Lysé nad Labem. V letních měsících jsem na chatě, tak chodím pouze k Vám. V zimních měsících neváhám, a pokud mohu tak si nakoupím i domů do Prahy, jak uzeninu tak i maso. Jste opravdu bezvadní, že jste zachovali po různých problémech Vaše řeznictví. Ještě jednou díky a všem zaměstnancům přeji hodně sil a zdaru. Zdravím Vacková

06.jpg